55 000 €
1222 €/m²
Property 65978 photo 1
Property 65978 photo 2
Property 65978 photo 3
Property 65978 photo 4
Property 65978 photo 5
Property 65978 photo 6
Property 65978 photo 7
Property 65978 photo 8
Property 65978 photo 9

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 5
  • Bouwjaar: 1972
  • Aantal kamers: 2
  • Verwarmingstype: electric
  • Energieklasse: Energieprestatiecertificaat (EPC) in behandeling
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 750 m
  • Afstand tot luchthaven: 15 km

Diensten

  • Toegang
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 45 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de semi-kelder verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer, een keuken, een doucheruimte. Onroerend goed heeft airconditioner, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

Locatie