Property 66064 photo 1
Property 66064 photo 2
Property 66064 photo 3
Property 66064 photo 4
Property 66064 photo 5
Property 66064 photo 6
Property 66064 photo 7
Property 66064 photo 8
Property 66064 photo 9
Property 66064 photo 10
Property 66064 photo 11
Property 66064 photo 12

Details

  • Aantal kamers: 3
  • Energieklasse: Energieprestatiecertificaat (EPC) in behandeling
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 700 m
  • Afstand tot luchthaven: 14 km

Diensten

  • Voorraadkast
  • Moet gerepareerd worden

Beschrijving

Te koop appartement van 91 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de semi-kelder verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een doucheruimte, een voorraadkast.

Verkoop
70 000 € 1272 €/m²
  • Objectcode 64565
  • Gebied 55 m²
  • Kamers 2
Wij raden aan Verkoop
75 000 € 641 €/m²
  • Objectcode 65856
  • Gebied 117 m²
  • Kamers 2
Verkoop
75 000 € 2142 €/m²
  • Objectcode 65700
  • Gebied 35 m²
  • Kamers 2
Wij raden aan Verkoop
60 000 € 659 €/m²
  • Objectcode 66064
  • Gebied 91 m²
  • Kamers 3
Verkoop
85 000 € 1287 €/m²
  • Objectcode 65849
  • Gebied 66 m²
  • Kamers 3
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 65596
  • Gebied 31 m²
  • Kamers 2
Verkoop
79 000 € 1128 €/m²
  • Objectcode 64765
  • Gebied 70 m²
  • Kamers 4
Verkoop
70 000 € 2413 €/m²
  • Objectcode 65528
  • Gebied 29 m²
  • Kamers 2
Verkoop
73 000 € 1825 €/m²
  • Objectcode 49389
  • Gebied 40 m²
  • Kamers 2
Verkoop
63 000 € 2100 €/m²
  • Objectcode 64564
  • Gebied 30 m²
  • Kamers 2

Abonneer u op de nieuwsbrief