79 000 €
1129 €/m²
Property 64765 photo 1
Property 64765 photo 2
Property 64765 photo 3
Property 64765 photo 4
Property 64765 photo 5
Property 64765 photo 6
Property 64765 photo 7
Property 64765 photo 8
Property 64765 photo 9
Property 64765 photo 10
Property 64765 photo 11
Property 64765 photo 12
Property 64765 photo 13
Property 64765 photo 14
Property 64765 photo 15
Property 64765 photo 16
Property 64765 photo 17

Details

  • Bouwjaar: 1977
  • Jaar van renovatie: 2023
  • Aantal kamers: 4
  • Verwarmingstype: electric
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 500 m
  • Afstand tot luchthaven: 10 km

Diensten

  • Wifi
  • Voorraadkast
  • Satelliet-tv
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 70 m² in Thessaloniki. Het appartement is verdeeld over 2 verdieping. De Kelder bestaat uit een slaapkamer, een keuken, een doucheruimte. De Semi-kelder bestaat uit 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een doucheruimte, een voorraadkast. Onroerend goed heeft airconditioner, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

Locatie