Over het bedrijf
kantoren en medewerkers
Onze kantoren
Levensduur van het bedrijf
+30 2310 591 431
van Grekodom Development
155 objecten op 16 pagina's
Exclusief
Verkoop
100 000 €
3703 €/m²
Commercieel vastgoed
Thessaloniki
Objectcode
51431
Gebied
27 m²
Afstand tot de zee
800 m
Investeringen
Verkoop
745 000 €
735 000 €
5250 €/m²
Vrijstaande woning
Sithonia
Objectcode
60831
Gebied
140 m²
Kamers
4
Investeringen
Verkoop
560 000 €
2545 €/m²
Villa
Athos
Objectcode
61534
Gebied
220 m²
Kamers
4
Investeringen
Verkoop
85 000 €
2179 €/m²
Commercieel vastgoed
Thessaloniki
Objectcode
65971
Gebied
39 m²
Afstand tot de zee
50 m
Investeringen
Verkoop
47 000 000 €
9 €/m²
Grond
Athos
Objectcode
61874
Gebied
4785000 m²
Afstand tot de zee
8 m
Investeringen
Verkoop
900 000 €
3000 €/m²
Commercieel vastgoed
Thessaloniki
Objectcode
34505
Gebied
300 m²
Afstand tot de zee
800 m
Investeringen
Verkoop
280 000 €
823 €/m²
Zakelijk
Thessaloniki
Objectcode
64424
Gebied
340 m²
Afstand tot de zee
5000 m
Investeringen
Verkoop
665 000 €
1055 €/m²
Commercieel vastgoed
Athens
Objectcode
3320
Gebied
630 m²
Afstand tot de zee
15000 m
Investeringen
Verkoop
1 200 000 €
1600 €/m²
Hotel
Crete
Objectcode
44764
Gebied
750 m²
Afstand tot de zee
1700 m
Investeringen
Verkoop
68 000 €
3400 €/m²
Appartement
Thessaloniki
Objectcode
64669
Gebied
20 m²
Kamers
1
1
2
3
4
5
...
16
Abonneren
Ik wil graag updates en promotionele informatie ontvangen met behulp van mijn contactgegevens die relevant zijn voor mijn interesses en voorkeuren, in overeenstemming met