Property 64155 photo 1
Property 64155 photo 2
Property 64155 photo 3
Property 64155 photo 4
Property 64155 photo 5
Property 64155 photo 6

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Aantal kamers: 2
  • Verwarmingstype: gas
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 1500 m
  • Afstand tot luchthaven: 17 km

Diensten

  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 30 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de 2e verdieping verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte. Onroerend goed heeft airconditioner, verwarming. Er is geen lift in het gebouw.

  • The apartment will be delivered renovated and furnished within a reasonable period of time at no additional cost (*one photo in the listing is from another renovation made by the owner).
  • The price is final.

Vergelijkbare objecten

Wij raden aan Verkoop
90 000 € 2045 €/m²
  • Objectcode 64769
  • Gebied 44 m²
  • Kamers 2
Verkoop
90 000 € 85 000 € 1133 €/m²
  • Objectcode 64456
  • Gebied 75 m²
  • Kamers 3
Verkoop
85 000 € 1307 €/m²
  • Objectcode 60610
  • Gebied 65 m²
  • Kamers 2
Verkoop
82 000 € 1490 €/m²
  • Objectcode 64568
  • Gebied 55 m²
  • Kamers 2
Verkoop
68 000 € 2344 €/m²
  • Objectcode 65527
  • Gebied 29 m²
  • Kamers 2
Verkoop
75 000 € 2272 €/m²
  • Objectcode 64282
  • Gebied 33 m²
  • Kamers 2
Verkoop
80 000 € 1777 €/m²
  • Objectcode 56576
  • Gebied 45 m²
  • Kamers 2
Verkoop
90 000 € 1698 €/m²
  • Objectcode 59305
  • Gebied 53 m²
  • Kamers 3
Verkoop
100 000 € 1492 €/m²
  • Objectcode 64511
  • Gebied 67 m²
  • Kamers 3
Verkoop
73 000 € 1825 €/m²
  • Objectcode 49389
  • Gebied 40 m²
  • Kamers 2

Abonneer u op de nieuwsbrief