80 000 €
1778 €/m²
Property 56576 photo 1
Property 56576 photo 2
Property 56576 photo 3
Property 56576 photo 4
Property 56576 photo 5
Property 56576 photo 6
Property 56576 photo 7
Property 56576 photo 8
Property 56576 photo 9
Property 56576 photo 10

Details

  • Bouwjaar: 1970
  • Jaar van renovatie: 2021
  • Aantal kamers: 2
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot luchthaven: 20 km

Beschrijving

Te koop appartement van 45 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de 7e verdieping verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer, een keuken, een doucheruimte. Onroerend goed heeft airconditioner. Er is geen lift in het gebouw.

Area: Sykies

Locatie