Property 58115 photo 1
Property 58115 photo 2
Property 58115 photo 3
Property 58115 photo 4
Property 58115 photo 5
Property 58115 photo 6
Property 58115 photo 7
Property 58115 photo 8
Property 58115 photo 9
Property 58115 photo 10

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 1977
  • Aantal kamers: 3
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 1500 m
  • Afstand tot luchthaven: 12 km

Diensten

  • Voorraadkast
  • Toegang
  • Dubbel glas
  • Moet gerepareerd worden

Beschrijving

Te koop appartement van 72 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de 1e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer, een keuken, een badkamer, een voorraadkast. Er is geen lift in het gebouw.

Verkoop
115 000 € 1916 €/m²
  • Objectcode 65777
  • Gebied 60 m²
  • Kamers 2
Verkoop
105 000 € 3181 €/m²
  • Objectcode 63909
  • Gebied 33 m²
  • Kamers 1
Verkoop
77 000 € 1974 €/m²
  • Objectcode 49390
  • Gebied 39 m²
  • Kamers 2
Verkoop
90 000 € 3103 €/m²
  • Objectcode 61890
  • Gebied 29 m²
  • Kamers 1
Verkoop
115 000 € 1982 €/m²
  • Objectcode 57466
  • Gebied 58 m²
  • Kamers 3
Verkoop
87 000 € 3480 €/m²
  • Objectcode 65779
  • Gebied 25 m²
  • Kamers 1
Verkoop
70 000 € 67 000 € 1522 €/m²
  • Objectcode 63116
  • Gebied 44 m²
  • Kamers 2
Verkoop
100 000 € 1785 €/m²
  • Objectcode 58045
  • Gebied 56 m²
  • Kamers 2
Verkoop
122 000 € 3485 €/m²
  • Objectcode 66028
  • Gebied 35 m²
  • Kamers 2
Verkoop
86 000 € 2606 €/m²
  • Objectcode 64767
  • Gebied 33 m²
  • Kamers 2

Abonneer u op de nieuwsbrief