Property 64767 photo 1
Property 64767 photo 2
Property 64767 photo 3
Property 64767 photo 4
Property 64767 photo 5
Property 64767 photo 6
Property 64767 photo 7
Property 64767 photo 8
Property 64767 photo 9
Property 64767 photo 10
Property 64767 photo 11
Property 64767 photo 12
Property 64767 photo 13
Property 64767 photo 14
Property 64767 photo 15

Details

  • Bouwjaar: 1977
  • Jaar van renovatie: 2009
  • Aantal kamers: 2
  • Verwarmingstype: electric
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 3500 m
  • Afstand tot luchthaven: 15 km

Diensten

  • Lift
  • Wifi
  • Toegang
  • Satelliet-tv
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 33 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de 6e verdieping verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer, een keuken, eetlepel, een doucheruimte. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft airconditioner, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand.

Verkoop
70 000 € 67 000 € 1522 €/m²
  • Objectcode 63116
  • Gebied 44 m²
  • Kamers 2
Verkoop
76 000 € 2171 €/m²
  • Objectcode 64440
  • Gebied 35 m²
  • Kamers 1
Verkoop
70 000 € 2413 €/m²
  • Objectcode 65528
  • Gebied 29 m²
  • Kamers 2
Verkoop
115 000 € 1982 €/m²
  • Objectcode 57466
  • Gebied 58 m²
  • Kamers 3
Verkoop
115 000 € 3833 €/m²
  • Objectcode 65526
  • Gebied 30 m²
  • Kamers 1
Verkoop
108 000 € 3857 €/m²
  • Objectcode 65854
  • Gebied 28 m²
  • Kamers 1
Wij raden aan Verkoop
72 000 € 2057 €/m²
  • Objectcode 64770
  • Gebied 35 m²
  • Kamers 1
Verkoop
117 000 € 3545 €/m²
  • Objectcode 64761
  • Gebied 33 m²
  • Kamers 2
Verkoop
85 000 € 1287 €/m²
  • Objectcode 65849
  • Gebied 66 m²
  • Kamers 3
Verkoop
128 000 € 3764 €/m²
  • Objectcode 63102
  • Gebied 34 m²
  • Kamers 2

Abonneer u op de nieuwsbrief