85 000 €
1308 €/m²
Property 60610 photo 1
Property 60610 photo 2
Property 60610 photo 3
Property 60610 photo 4
Property 60610 photo 5
Property 60610 photo 6
Property 60610 photo 7
Property 60610 photo 8

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • verdieping: Bovenverdieping *
  • Bouwjaar: 1975
  • Aantal kamers: 2
  • Verwarmingstype: gas
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot luchthaven: 17 km

Diensten

  • Lift
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 65 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de 1e verdieping verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer, een keuken, een badkamer. Onroerend goed heeft verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig.

Locatie