Property 65866 photo 1
Property 65866 photo 2
Property 65866 photo 3
Property 65866 photo 4
Property 65866 photo 5
Property 65866 photo 6
Property 65866 photo 7
Property 65866 photo 8
Property 65866 photo 9
Property 65866 photo 10

Details

  • Bouwjaar: 1977
  • Jaar van renovatie: 2024
  • Aantal kamers: 2
  • Verwarmingstype: gas
  • Energieklasse: Energieprestatiecertificaat (EPC) in behandeling
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 500 m
  • Afstand tot luchthaven: 6 km

Diensten

  • Parkeren
  • Voorraadkast
  • Toegang
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 40 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de begane grond verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte, een voorraadkast. Квартира heeft een hoekige opstelling. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft airconditioner, verwarming. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

Verkoop
165 000 € 3055 €/m²
  • Objectcode 64267
  • Gebied 54 m²
  • Kamers 2
Verkoop
130 000 € 2166 €/m²
  • Objectcode 63488
  • Gebied 60 m²
  • Kamers 2
Verkoop
135 000 € 3068 €/m²
  • Objectcode 65824
  • Gebied 44 m²
  • Kamers 2
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 64848
  • Gebied 42 m²
  • Kamers 2
Verkoop
123 000 € 3153 €/m²
  • Objectcode 63548
  • Gebied 39 m²
  • Kamers 2
Verkoop
115 000 € 3833 €/m²
  • Objectcode 65526
  • Gebied 30 m²
  • Kamers 1
Verkoop
105 000 € 3500 €/m²
  • Objectcode 64658
  • Gebied 30 m²
  • Kamers 2
Verkoop
139 000 € 1805 €/m²
  • Objectcode 64425
  • Gebied 77 m²
  • Kamers 3
Verkoop
175 000 € 3365 €/m²
  • Objectcode 65290
  • Gebied 52 m²
  • Kamers 2
Verkoop
167 000 € 3211 €/m²
  • Objectcode 64468
  • Gebied 52 m²
  • Kamers 2

Abonneer u op de nieuwsbrief