Property 64848 photo 1
Property 64848 photo 2
Property 64848 photo 3
Property 64848 photo 4
Property 64848 photo 5
Property 64848 photo 6
Property 64848 photo 7

Details

  • Bouwjaar: 1977
  • Jaar van renovatie: 2025
  • Aantal kamers: 2
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 500 m
  • Afstand tot luchthaven: 15 km

Diensten

  • Toegang
  • Dubbel glas
  • Interne trap
  • Golden Visa

Beschrijving

Te koop appartement van 42 m² in Thessaloniki. Het appartement is verdeeld over 2 verdieping. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een doucheruimte. De Zolder bestaat uit een slaapkamer. Onroerend goed heeft airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

Verkoop
87 000 € 3782 €/m²
  • Objectcode 65744
  • Gebied 23 m²
  • Kamers 1
Verkoop
87 000 € 4350 €/m²
  • Objectcode 65745
  • Gebied 20 m²
  • Kamers 1
Verkoop
138 000 € 2816 €/m²
  • Objectcode 65746
  • Gebied 49 m²
  • Kamers 2
Huur
van 450 € 13 €/m²
  • Objectcode 65753
  • Gebied 34 m²
  • Kamers 1
Verkoop
265 000 € 4416 €/m²
  • Objectcode 65758
  • Gebied 60 m²
  • Kamers 2
Verkoop
225 000 € 3688 €/m²
  • Objectcode 65759
  • Gebied 61 m²
  • Kamers 2
Verkoop
227 000 € 3847 €/m²
  • Objectcode 65760
  • Gebied 59 m²
  • Kamers 2
Verkoop
270 000 € 3857 €/m²
  • Objectcode 65761
  • Gebied 70 m²
  • Kamers 2
Verkoop
250 000 € 3846 €/m²
  • Objectcode 65762
  • Gebied 65 m²
  • Kamers 2
Verkoop
270 000 € 4821 €/m²
  • Objectcode 65763
  • Gebied 56 m²
  • Kamers 2

Abonneer u op de nieuwsbrief