Property 63194 photo 1
Property 63194 photo 2
Property 63194 photo 3
Property 63194 photo 4
Property 63194 photo 5
Property 63194 photo 6
Property 63194 photo 7
Property 63194 photo 8
Property 63194 photo 9
Property 63194 photo 10
Property 63194 photo 11

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 4
  • Bouwjaar: 1966
  • Jaar van renovatie: 2019
  • Aantal kamers: 2
  • Verwarmingstype: gas
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 1100 m
  • Afstand tot luchthaven: 14 km

Diensten

  • Toegang
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 35 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de 1e verdieping verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft airconditioner, luifels, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is geen lift in het gebouw.

Verkoop
99 000 € 3666 €/m²
  • Objectcode 64657
  • Gebied 27 m²
  • Kamers 2
Verkoop
79 000 € 1128 €/m²
  • Objectcode 64765
  • Gebied 70 m²
  • Kamers 4
Verkoop
128 000 € 2560 €/m²
  • Objectcode 64929
  • Gebied 50 m²
  • Kamers 3
Verkoop
138 000 € 3729 €/m²
  • Objectcode 65429
  • Gebied 37 m²
  • Kamers 2
Verkoop
90 000 € 1698 €/m²
  • Objectcode 59305
  • Gebied 53 m²
  • Kamers 3
Verkoop
85 000 € 3400 €/m²
  • Objectcode 63377
  • Gebied 25 m²
  • Kamers 1
Verkoop
138 000 € 2816 €/m²
  • Objectcode 65746
  • Gebied 49 m²
  • Kamers 2
Verkoop
138 000 € 3631 €/m²
  • Objectcode 64629
  • Gebied 38 m²
  • Kamers 2
Verkoop
135 000 € 2812 €/m²
  • Objectcode 59129
  • Gebied 48 m²
  • Kamers 2
Verkoop
86 000 € 2606 €/m²
  • Objectcode 64767
  • Gebied 33 m²
  • Kamers 2

Abonneer u op de nieuwsbrief