Property 59305 photo 1
Property 59305 photo 2
Property 59305 photo 3
Property 59305 photo 4
Property 59305 photo 5
Property 59305 photo 6
Property 59305 photo 7
Property 59305 photo 8

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Jaar van renovatie: 2019
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: gas
  • Energieklasse: C
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 3500 m
  • Afstand tot luchthaven: 16 km

Diensten

  • Toegang
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 53 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de 1e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een doucheruimte. Onroerend goed heeft airconditioner, verwarming. Er is geen lift in het gebouw.

Verkoop
100 000 € 1265 €/m²
  • Objectcode 62628
  • Gebied 79 m²
  • Kamers 3
Verkoop
82 000 € 1138 €/m²
  • Objectcode 58115
  • Gebied 72 m²
  • Kamers 3
Verkoop
110 000 € 2558 €/m²
  • Objectcode 58549
  • Gebied 43 m²
  • Kamers 2
Verkoop
89 000 € 1369 €/m²
  • Objectcode 65693
  • Gebied 65 m²
  • Kamers 3
Verkoop
134 000 € 2436 €/m²
  • Objectcode 65275
  • Gebied 55 m²
  • Kamers 2
Verkoop
125 000 € 1984 €/m²
  • Objectcode 65329
  • Gebied 63 m²
  • Kamers 3
Verkoop
115 000 € 3833 €/m²
  • Objectcode 65526
  • Gebied 30 m²
  • Kamers 1
Verkoop
108 000 € 3857 €/m²
  • Objectcode 65854
  • Gebied 28 m²
  • Kamers 1
Verkoop
110 000 € 1571 €/m²
  • Objectcode 62534
  • Gebied 70 m²
  • Kamers 3
Verkoop
126 000 € 1482 €/m²
  • Objectcode 65484
  • Gebied 85 m²
  • Kamers 4

Abonneer u op de nieuwsbrief