90 000 € 85 000 €
1133 €/m²
Property 64456 photo 1
Property 64456 photo 2
Property 64456 photo 3
Property 64456 photo 4
Property 64456 photo 5
Property 64456 photo 6
Property 64456 photo 7
Property 64456 photo 8
Property 64456 photo 9
Property 64456 photo 10
Property 64456 photo 11
Property 64456 photo 12
Property 64456 photo 13
Property 64456 photo 14
Property 64456 photo 15
Property 64456 photo 16
Property 64456 photo 17
Property 64456 photo 18
Property 64456 photo 19
Property 64456 photo 20
Property 64456 photo 21
Property 64456 photo 22
Property 64456 photo 23
Property 64456 photo 24
Property 64456 photo 25
Property 64456 photo 26
Property 64456 photo 27
Property 64456 photo 28
Property 64456 photo 29
Property 64456 photo 30
Property 64456 photo 31
Property 64456 photo 32
Property 64456 photo 33
Property 64456 photo 34
Property 64456 photo 35
Property 64456 photo 36
Property 64456 photo 37
Property 64456 photo 38
Property 64456 photo 39

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 1977
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: gas
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot luchthaven: 22 km

Diensten

  • Toegang
  • Dubbel glas
  • Moet gerepareerd worden

Beschrijving

Te koop appartement van 75 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de 3e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer, een keuken, een badkamer. Квартира heeft een hoekige opstelling. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft verwarming. Er is geen lift in het gebouw.

Locatie