Property 65596 photo 1
Property 65596 photo 2
Property 65596 photo 3
Property 65596 photo 4
Property 65596 photo 5
Property 65596 photo 6
Property 65596 photo 7
Property 65596 photo 8
Property 65596 photo 9
Property 65596 photo 10

Details

  • Bouwjaar: 1977
  • Jaar van renovatie: 2023
  • Aantal kamers: 2
  • Verwarmingstype: electric
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 1500 m
  • Afstand tot luchthaven: 13 km

Diensten

  • Toegang
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 31 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de begane grond verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte. Onroerend goed heeft airconditioner, luifels, verwarming.

Vergelijkbare objecten

Wij raden aan Huur
van 800 € 11 €/m²
  • Objectcode 66130
  • Gebied 72 m²
  • Kamers 3
Verkoop
95 000 € 1266 €/m²
  • Objectcode 65708
  • Gebied 75 m²
  • Kamers 3
Verkoop
150 000 € 140 000 € 1944 €/m²
  • Objectcode 66115
  • Gebied 72 m²
  • Kamers 3
Verkoop
115 000 € 5000 €/m²
  • Objectcode 65825
  • Gebied 23 m²
  • Kamers 1
Wij raden aan Verkoop
75 000 € 641 €/m²
  • Objectcode 65856
  • Gebied 117 m²
  • Kamers 2
Verkoop
470 000 € 4086 €/m²
  • Objectcode 66045
  • Gebied 115 m²
  • Kamers 4
Huur
van 440 € /per month 14 €/m²
  • Objectcode 65692
  • Gebied 30 m²
  • Kamers 1

Abonneer u op de nieuwsbrief