50 000 €
1000 €/m²
Property 62502 photo 1
Property 62502 photo 2
Property 62502 photo 3
Property 62502 photo 4
Property 62502 photo 5
Property 62502 photo 6
Property 62502 photo 7
Property 62502 photo 8
Property 62502 photo 9
Property 62502 photo 10
Property 62502 photo 11
Property 62502 photo 12
Property 62502 photo 13
Property 62502 photo 14
Property 62502 photo 15
Property 62502 photo 16
Property 62502 photo 17
Property 62502 photo 18
Property 62502 photo 19
Property 62502 photo 20

Details

  • Aantal kamers: 2
  • Verwarmingstype: gas
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 1500 m
  • Afstand tot luchthaven: 12 km

Diensten

  • Toegang
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 50 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de 5e verdieping verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer, een keuken, een doucheruimte. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft airconditioner, verwarming. Er is geen lift in het gebouw.

Verkoop
60 000 € 57 000 € 1727 €/m²
  • Objectcode 63117
  • Gebied 33 m²
  • Kamers 1
Verkoop
68 000 € 2266 €/m²
  • Objectcode 64155
  • Gebied 30 m²
  • Kamers 2
Verkoop
46 000 € 1314 €/m²
  • Objectcode 64911
  • Gebied 35 m²
  • Kamers 1
Verkoop
63 000 € 2100 €/m²
  • Objectcode 64564
  • Gebied 30 m²
  • Kamers 2
Wij raden aan Verkoop
68 000 € 1619 €/m²
  • Objectcode 57849
  • Gebied 42 m²
  • Kamers 2
Verkoop
68 000 € 1172 €/m²
  • Objectcode 64962
  • Gebied 58 m²
  • Kamers 3
Verkoop
62 000 € 2480 €/m²
  • Objectcode 64905
  • Gebied 25 m²
  • Kamers 1
Wij raden aan Verkoop
72 000 € 2057 €/m²
  • Objectcode 64770
  • Gebied 35 m²
  • Kamers 1
Verkoop
70 000 € 853 €/m²
  • Objectcode 35576
  • Gebied 82 m²
  • Kamers 4
Verkoop
60 000 € 2500 €/m²
  • Objectcode 66159
  • Gebied 24 m²
  • Kamers 1

Abonneer u op de nieuwsbrief