Property 66159 photo 1
Property 66159 photo 2
Property 66159 photo 3
Property 66159 photo 4
Property 66159 photo 5
Property 66159 photo 6

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 1971
  • Jaar van renovatie: 2026
  • Aantal kamers: 1
  • Badkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 1500 m
  • Afstand tot luchthaven: 17 km

Diensten

  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 24 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de begane grond verdieping en bestaat uit: woonkamer met keuken, een doucheruimte. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

Verkoop
78 000 € 2108 €/m²
  • Objectcode 64151
  • Gebied 37 m²
  • Kamers 2
Wij raden aan Verkoop
72 000 € 2057 €/m²
  • Objectcode 64770
  • Gebied 35 m²
  • Kamers 1
Verkoop
87 000 € 3480 €/m²
  • Objectcode 65779
  • Gebied 25 m²
  • Kamers 1
Verkoop
89 000 € 1369 €/m²
  • Objectcode 65693
  • Gebied 65 m²
  • Kamers 3
Verkoop
77 000 € 1974 €/m²
  • Objectcode 49390
  • Gebied 39 m²
  • Kamers 2
Verkoop
64 000 € 2206 €/m²
  • Objectcode 63795
  • Gebied 29 m²
  • Kamers 1
Verkoop
66 000 € 2000 €/m²
  • Objectcode 62478
  • Gebied 33 m²
  • Kamers 1
Verkoop
68 000 € 2344 €/m²
  • Objectcode 65527
  • Gebied 29 m²
  • Kamers 2
Verkoop
87 000 € 3782 €/m²
  • Objectcode 65744
  • Gebied 23 m²
  • Kamers 1
Verkoop
50 000 € 1000 €/m²
  • Objectcode 62502
  • Gebied 50 m²
  • Kamers 2

Abonneer u op de nieuwsbrief