Property 64962 photo 1
Property 64962 photo 2
Property 64962 photo 3
Property 64962 photo 4
Property 64962 photo 5
Property 64962 photo 6
Property 64962 photo 7
Property 64962 photo 8
Property 64962 photo 9
Property 64962 photo 10
Property 64962 photo 11

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 1967
  • Jaar van renovatie: 2010
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: diesel
  • Energieklasse: C
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 1400 m
  • Afstand tot luchthaven: 18 km

Diensten

  • Toegang
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 58 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de 2e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een badkamer. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft airconditioner, verwarming. Er is geen lift in het gebouw.

Vergelijkbare objecten

Wij raden aan Verkoop
55 000 € 1222 €/m²
  • Objectcode 65978
  • Gebied 45 m²
  • Kamers 2
Verkoop
87 000 € 3480 €/m²
  • Objectcode 65779
  • Gebied 25 m²
  • Kamers 1
Verkoop
68 000 € 2266 €/m²
  • Objectcode 64155
  • Gebied 30 m²
  • Kamers 2
Verkoop
65 000 € 55 000 € 1375 €/m²
  • Objectcode 64684
  • Gebied 40 m²
  • Kamers 2
Verkoop
66 000 € 2000 €/m²
  • Objectcode 62478
  • Gebied 33 m²
  • Kamers 1
Verkoop
70 000 € 1707 €/m²
  • Objectcode 62395
  • Gebied 41 m²
  • Kamers 3
Verkoop
87 000 € 3782 €/m²
  • Objectcode 65744
  • Gebied 23 m²
  • Kamers 1
Verkoop
87 000 € 2121 €/m²
  • Objectcode 61969
  • Gebied 41 m²
  • Kamers 2
Wij raden aan Verkoop
60 000 € 659 €/m²
  • Objectcode 66064
  • Gebied 91 m²
  • Kamers 3
Verkoop
75 000 € 2083 €/m²
  • Objectcode 66113
  • Gebied 36 m²
  • Kamers 1

Abonneer u op de nieuwsbrief