Te koop - Vrijstaande woning 55 m² in Corfu

Griekenland Ionische Eilanden Noord Corfu Korfoe
50 000 € 35 000 €
636 €/m²
Property 34392 photo 1
Property 34392 photo 2
Property 34392 photo 3
Property 34392 photo 4
Property 34392 photo 5
Property 34392 photo 6
Property 34392 photo 7
Property 34392 photo 8

Details

  • Bouwjaar: 1955
  • Aantal kamers: 3
  • Niveaus: 2
  • Slaapkamers: 2
  • Afstand tot de zee: 4000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 10 km
  • Afstand tot luchthaven: 5 km

Beschrijving

Te koop 2 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 55 m² на острове Корфу. De Begane grond bestaat uit woonkamer, een keuken. De 1e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

Locatie