Te koop - Vrijstaande woning 40 m² in Corfu

Griekenland Ionische Eilanden Noord Corfu Korfoe
60 000 €
1500 €/m²
Property 50095 photo 1
Property 50095 photo 2
Property 50095 photo 3
Property 50095 photo 4
Property 50095 photo 5
Property 50095 photo 6
Property 50095 photo 7
Property 50095 photo 8
Property 50095 photo 9
Property 50095 photo 10
Property 50095 photo 11
Property 50095 photo 12
Property 50095 photo 13
Property 50095 photo 14
Property 50095 photo 15

Details

  • Bouwjaar: 1970
  • Aantal kamers: 2
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 3000 m
  • Afstand tot luchthaven: 13 km

Diensten

  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop 1 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 40 m² на острове Корфу. Het huisje bestaat uit 2 slaapkamers, een badkamer, 3 opslagruimtes. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos.De woning wordt gemeubileerd verkocht.

The plot is located in the area of Halidiata

Locatie