Te koop - Vrijstaande woning 120 m² in Corfu

Griekenland Ionische Eilanden Noord Corfu Korfoe
Op aanvraag
Property 56708 photo 1
Property 56708 photo 2
Property 56708 photo 3
Property 56708 photo 4
Property 56708 photo 5
Property 56708 photo 6
Property 56708 photo 7
Property 56708 photo 8
Property 56708 photo 9
Property 56708 photo 10
Property 56708 photo 11
Property 56708 photo 12
Property 56708 photo 13
Property 56708 photo 14

Details

  • Aantal kamers: 3
  • Niveaus: 2
  • Slaapkamers: 2
  • Afstand tot de zee: 14000 m
  • Afstand tot luchthaven: 30 km

Beschrijving

Te koop 2 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 120 m² на острове Корфу. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken. De 1e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos.Onroerend goed omvat tuin.

The property is located in the area of Valanio

Verkoop
90 000 € 927 €/m²
  • Objectcode 41731
  • Gebied 97 m²
  • Kamers 3
Verkoop
640 000 € 2133 €/m²
  • Objectcode 41798
  • Gebied 300 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
25 000 € 277 €/m²
  • Objectcode 37880
  • Gebied 90 m²
  • Afstand tot de zee 2600 m
Verkoop
520 000 € 4000 €/m²
  • Objectcode 49438
  • Gebied 130 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
230 000 € 1036 €/m²
  • Objectcode 54333
  • Gebied 222 m²
  • Kamers 5
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 65553
  • Gebied 185 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
850 000 € 5120 €/m²
  • Objectcode 61220
  • Gebied 166 m²
  • Kamers 2
Verkoop
330 000 € 1650 €/m²
  • Objectcode 61159
  • Gebied 200 m²
  • Kamers 7
Verkoop
480 000 € 1391 €/m²
  • Objectcode 49548
  • Gebied 345 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m

Abonneer u op de nieuwsbrief