Te koop - Vrijstaande woning 100 m² in Corfu

Griekenland Ionische Eilanden Noord Corfu Korfoe
60 000 €
600 €/m²
Property 24276 photo 1
Property 24276 photo 2

Details

  • Aantal kamers: 4
  • Niveaus: 3
  • Slaapkamers: 3
  • Afstand tot de zee: 5000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 11 km
  • Afstand tot luchthaven: 5 km

Diensten

  • Haard
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop 3 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 100 m² на острове Корфу. De Semi-kelder bestaat uit een slaapkamer. De Begane grond bestaat uit een slaapkamer, woonkamer. De 1e verdieping bestaat uit een slaapkamer. Onroerend goed heeft haard.

Verkoop
70 000 € 333 €/m²
  • Objectcode 47136
  • Gebied 210 m²
  • Afstand tot de zee 3900 m
Verkoop
65 000 € 812 €/m²
  • Objectcode 59188
  • Gebied 80 m²
  • Kamers 4
Verkoop
60 000 € 666 €/m²
  • Objectcode 35068
  • Gebied 90 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
75 000 € 375 €/m²
  • Objectcode 50193
  • Gebied 200 m²
  • Kamers 7
Verkoop
70 000 € 291 €/m²
  • Objectcode 24280
  • Gebied 240 m²
  • Kamers 6
Verkoop
55 000 € 500 €/m²
  • Objectcode 42947
  • Gebied 110 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
55 000 € 670 €/m²
  • Objectcode 63277
  • Gebied 82 m²
  • Kamers 1
Verkoop
85 000 € 708 €/m²
  • Objectcode 38756
  • Gebied 120 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
65 000 € 866 €/m²
  • Objectcode 26765
  • Gebied 75 m²
  • Kamers 3
Verkoop
65 000 € 60 000 € 1071 €/m²
  • Objectcode 63881
  • Gebied 56 m²
  • Kamers 2

Abonneer u op de nieuwsbrief