640 000 €
3316 €/m²
Property 63858 photo 1
Property 63858 photo 2
Property 63858 photo 3
Property 63858 photo 4
Property 63858 photo 5
Property 63858 photo 6
Property 63858 photo 7
Property 63858 photo 8
Property 63858 photo 9

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 2026
  • Aantal kamers: 7
  • Verwarmingstype: gas
  • Staat: In aanbouw
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 6
  • Toiletten: 4
  • Afstand tot de zee: 4000 m
  • Afstand tot luchthaven: 10 km

Beschrijving

Te koop 3 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 193 m² в пригороде города Салоники in aanbouw. De Semi-kelder bestaat uit 3 slaapkamers, een badkamer, een voorraadkast. De Begane grond bestaat uit woonkamer, een keuken, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, een badkamer, een badkamer. Коттедж heeft een hoekige opstelling. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, verwarming. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

Locatie