Te koop - Vrijstaande woning 420 m² in the suburbs of Thessaloniki

Griekenland Thessaloniki Thessaloniki - Voorstedelijke gemeenten Thermaikos Perea
590 000 €
1405 €/m²
Property 49259 photo 1
Property 49259 photo 2
Property 49259 photo 3
Property 49259 photo 4
Property 49259 photo 5
Property 49259 photo 6
Property 49259 photo 7
Property 49259 photo 8
Property 49259 photo 9
Property 49259 photo 10
Property 49259 photo 11
Property 49259 photo 12
Property 49259 photo 13
Property 49259 photo 14
Property 49259 photo 15
Property 49259 photo 16
Property 49259 photo 17
Property 49259 photo 18
Property 49259 photo 19
Property 49259 photo 20
Property 49259 photo 21
Property 49259 photo 22
Property 49259 photo 23
Property 49259 photo 24
Property 49259 photo 25
Property 49259 photo 26
Property 49259 photo 27
Property 49259 photo 28
Property 49259 photo 29
Property 49259 photo 30
Property 49259 photo 31
Property 49259 photo 32
Property 49259 photo 33
Property 49259 photo 34
Property 49259 photo 35
Property 49259 photo 36
Property 49259 photo 37
Property 49259 photo 38
Property 49259 photo 39
Property 49259 photo 40

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 1982
  • Aantal kamers: 8
  • Verwarmingstype: Pellet
  • Energieklasse: Energieprestatiecertificaat (EPC) in behandeling
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 5
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 1500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 12 km

Beschrijving

Te koop 3 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 420 m² в пригороде города Салоники. De Begane grond bestaat uit 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een doucheruimte, een voorraadkast. De 1e verdieping bestaat uit woonkamer, een keuken, een badkamer, een voorraadkast. De 2e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, woonkamer, een badkamer, een voorraadkast. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op het bos. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner, barbecueplek, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.