Te koop - Vrijstaande woning 300 m² in the suburbs of Thessaloniki

Griekenland Thessaloniki Thessaloniki - Voorstedelijke gemeenten Thermaikos Livadaki
565 000 €
1883 €/m²
Property 56802 photo 1
Property 56802 photo 2
Property 56802 photo 3
Property 56802 photo 4
Property 56802 photo 5
Property 56802 photo 6
Property 56802 photo 7
Property 56802 photo 8
Property 56802 photo 9
Property 56802 photo 10
Property 56802 photo 11
Property 56802 photo 12
Property 56802 photo 13
Property 56802 photo 14
Property 56802 photo 15
Property 56802 photo 16
Property 56802 photo 17
Property 56802 photo 18
Property 56802 photo 19
Property 56802 photo 20
Property 56802 photo 21
Property 56802 photo 22
Property 56802 photo 23
Property 56802 photo 24
Property 56802 photo 25
Property 56802 photo 26
Property 56802 photo 27
Property 56802 photo 28
Property 56802 photo 29
Property 56802 photo 30
Property 56802 photo 31
Property 56802 photo 32
Property 56802 photo 33
Property 56802 photo 34
Property 56802 photo 35
Property 56802 photo 36
Property 56802 photo 37

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 1997
  • Aantal kamers: 12
  • Verwarmingstype: diesel
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 9
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 5 km
  • Afstand tot luchthaven: 5 km

Beschrijving

Te koop 3 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 300 m² в пригороде города Салоники. De Begane grond bestaat uit 3 slaapkamers, woonkamer, een keuken, een doucheruimte. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, woonkamer, een keuken, een doucheruimte. De 2e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, woonkamer, een keuken, een doucheruimte. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner, luifels, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin, garage.