Te koop - Vrijstaande woning 280 m² in the suburbs of Thessaloniki

Griekenland Thessaloniki Thessaloniki - Voorstedelijke gemeenten Klein Hart
800 000 €
2857 €/m²
Property 35357 photo 1
Property 35357 photo 2
Property 35357 photo 3
Property 35357 photo 4
Property 35357 photo 5
Property 35357 photo 6
Property 35357 photo 7
Property 35357 photo 8
Property 35357 photo 9
Property 35357 photo 10
Property 35357 photo 11
Property 35357 photo 12
Property 35357 photo 13
Property 35357 photo 14
Property 35357 photo 15
Property 35357 photo 16
Property 35357 photo 17
Property 35357 photo 18
Property 35357 photo 19
Property 35357 photo 20
Property 35357 photo 21
Property 35357 photo 22
Property 35357 photo 23
Property 35357 photo 24
Property 35357 photo 25
Property 35357 photo 26
Property 35357 photo 27
Property 35357 photo 28
Property 35357 photo 29
Property 35357 photo 30
Property 35357 photo 31
Property 35357 photo 32
Property 35357 photo 33
Property 35357 photo 34
Property 35357 photo 35
Property 35357 photo 36

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 2003
  • Aantal kamers: 6
  • Verwarmingstype: diesel
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 4
  • Afstand tot de zee: 10000 m
  • Afstand tot luchthaven: 6 km

Diensten

  • Parkeren
  • Haard
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop 3 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 280 m² в пригороде города Салоники. De Begane grond bestaat uit een slaapkamer, woonkamer, een doucheruimte, 3 opslagruimtes, een kleedkamer. De 1e verdieping bestaat uit woonkamer met keuken, een badkamer. De 2e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, 2 badkamers. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen. Onroerend goed heeft haard, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.