Te koop - Vrijstaande woning 100 m² in Corfu

Griekenland Ionische Eilanden Noord Corfu Korfoe
38 000 €
380 €/m²
Property 56451 photo 1
Property 56451 photo 2
Property 56451 photo 3
Property 56451 photo 4
Property 56451 photo 5
Property 56451 photo 6
Property 56451 photo 7
Property 56451 photo 8

Details

  • Bouwjaar: 1920
  • Aantal kamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Afstand tot de zee: 6000 m
  • Afstand tot luchthaven: 7 km

Beschrijving

Te koop 1 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 100 m² на острове Корфу. Het huisje bestaat uit een slaapkamer, een keuken.

The property is located in the Kynopiastes area.

Locatie