40 000 €
1000 €/m²
Property 52990 photo 1
Property 52990 photo 2
Property 52990 photo 3
Property 52990 photo 4
Property 52990 photo 5
Property 52990 photo 6
Property 52990 photo 7

Details

  • Jaar van renovatie: 2022
  • Aantal kamers: 2
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 2500 m
  • Afstand tot luchthaven: 23 km

Diensten

  • Toegang
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 40 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de semi-kelder verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte. Onroerend goed heeft verwarming.

Area: Ampelokipi

Verkoop
50 000 € 1000 €/m²
  • Objectcode 62502
  • Gebied 50 m²
  • Kamers 2
Verkoop
46 000 € 1314 €/m²
  • Objectcode 64911
  • Gebied 35 m²
  • Kamers 1
Wij raden aan Verkoop
43 000 € 796 €/m²
  • Objectcode 65931
  • Gebied 54 m²
  • Kamers 3
Wij raden aan Verkoop
55 000 € 1222 €/m²
  • Objectcode 65978
  • Gebied 45 m²
  • Kamers 2
Verkoop
40 000 € 1000 €/m²
  • Objectcode 52990
  • Gebied 40 m²
  • Kamers 2

Abonneer u op de nieuwsbrief