Op aanvraag
Property 13308 photo 1
Property 13308 photo 2
Property 13308 photo 3
Property 13308 photo 4
Property 13308 photo 5
Property 13308 photo 6

Details

  • Bouwjaar: 1985
  • Aantal kamers: 4
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 100 m
  • Afstand tot luchthaven: 10 km

Beschrijving

Te huur бизнес oppervlakte 89 m² in Attica. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de stad.

This property that is intended for commercial use is located in the town of Koropi in East Attica. The living area is separated from the industrial, town borders with the coastal area of Agia Marina. The city has all the necessary infrastructure, the metro, suburban railway, nearby the national highway Attiki Odos, the main transport artery of Attica, as well as the airport in Spata. The area is in great demand for permanent residence after the construction of large projects in this neighborhood.

The property can be used as a cafe, bar, fast food restaurant etc.

Vergelijkbare objecten

Investeringen Verkoop
1 200 000 € 950 000 € 3392 €/m²
  • Objectcode 5794
  • Gebied 280 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Investeringen Verkoop
8 000 000 € 5 500 000 € 3666 €/m²
  • Objectcode 6415
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Investeringen Verkoop
1 150 000 € 1 000 000 € 1291 €/m²
  • Objectcode 7501
  • Gebied 774 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Investeringen Verkoop
370 000 € 1370 €/m²
  • Objectcode 7502
  • Gebied 270 m²
  • Afstand tot de zee 11000 m
Investeringen Verkoop
600 000 € 500 000 € 454 €/m²
  • Objectcode 10964
  • Gebied 1100 m²
  • Afstand tot de zee 17000 m
Investeringen Verkoop
1 020 000 € 785 €/m²
  • Objectcode 14182
  • Gebied 1298 m²
  • Afstand tot de zee 25000 m
Verkoop
5 000 000 € 5882 €/m²
  • Objectcode 16580
  • Gebied 850 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
1 890 000 € 1890 €/m²
  • Objectcode 22350
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 15 m
Verkoop
1 500 000 € 2586 €/m²
  • Objectcode 27966
  • Gebied 580 m²
  • Afstand tot de zee 300 m

Abonneer u op de nieuwsbrief