Op aanvraag
Property 13084 photo 1
Property 13084 photo 2
Property 13084 photo 3
Property 13084 photo 4
Property 13084 photo 5
Property 13084 photo 6

Details

  • Aantal kamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot luchthaven: 7 km

Beschrijving

Te huur бизнес oppervlakte 20 m² in Attica.

The commercial property is situated in the region of Koropi.

Vergelijkbare objecten

Investeringen Verkoop
8 000 000 € 5 500 000 € 3666 €/m²
  • Objectcode 6415
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Investeringen Verkoop
1 150 000 € 1 000 000 € 1291 €/m²
  • Objectcode 7501
  • Gebied 774 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Investeringen Verkoop
370 000 € 1370 €/m²
  • Objectcode 7502
  • Gebied 270 m²
  • Afstand tot de zee 11000 m
Investeringen Verkoop
600 000 € 500 000 € 454 €/m²
  • Objectcode 10964
  • Gebied 1100 m²
  • Afstand tot de zee 17000 m
Huur
Op aanvraag
  • Objectcode 13025
  • Gebied 330 m²
  • Afstand tot de zee 11000 m
Investeringen Verkoop
1 020 000 € 785 €/m²
  • Objectcode 14182
  • Gebied 1298 m²
  • Afstand tot de zee 25000 m
Verkoop
5 000 000 € 5882 €/m²
  • Objectcode 16580
  • Gebied 850 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
1 890 000 € 1890 €/m²
  • Objectcode 22350
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 15 m
Verkoop
1 500 000 € 2586 €/m²
  • Objectcode 27966
  • Gebied 580 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
100 000 € 1923 €/m²
  • Objectcode 30373
  • Gebied 52 m²
  • Afstand tot de zee 600 m

Abonneer u op de nieuwsbrief