Op aanvraag
Property 13025 photo 1
Property 13025 photo 2
Property 13025 photo 3
Property 13025 photo 4
Property 13025 photo 5
Property 13025 photo 6
Property 13025 photo 7
Property 13025 photo 8

Details

  • Bouwjaar: 2005
  • Niveaus: 3
  • Afstand tot de zee: 11000 m
  • Afstand tot luchthaven: 15 km

Diensten

  • Parkeren
  • Lift
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te huur бизнес oppervlakte 330 m² in Attica. Onroerend goed heeft luifels, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

There is provided for sale the second floor of the complex commercial real estate. It is located in eastern part of Attica in Koropi area.

Vergelijkbare objecten

Investeringen Verkoop
8 000 000 € 5 500 000 € 3666 €/m²
  • Objectcode 6415
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Investeringen Verkoop
1 150 000 € 1 000 000 € 1291 €/m²
  • Objectcode 7501
  • Gebied 774 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Investeringen Verkoop
370 000 € 1370 €/m²
  • Objectcode 7502
  • Gebied 270 m²
  • Afstand tot de zee 11000 m
Investeringen Verkoop
600 000 € 500 000 € 454 €/m²
  • Objectcode 10964
  • Gebied 1100 m²
  • Afstand tot de zee 17000 m
Huur
Op aanvraag
  • Objectcode 13025
  • Gebied 330 m²
  • Afstand tot de zee 11000 m
Investeringen Verkoop
1 020 000 € 785 €/m²
  • Objectcode 14182
  • Gebied 1298 m²
  • Afstand tot de zee 25000 m
Verkoop
5 000 000 € 5882 €/m²
  • Objectcode 16580
  • Gebied 850 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
1 890 000 € 1890 €/m²
  • Objectcode 22350
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 15 m
Verkoop
1 500 000 € 2586 €/m²
  • Objectcode 27966
  • Gebied 580 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
100 000 € 1923 €/m²
  • Objectcode 30373
  • Gebied 52 m²
  • Afstand tot de zee 600 m

Abonneer u op de nieuwsbrief