330 000 €
1514 €/m²
Property 8999 photo 1
Property 8999 photo 2
Property 8999 photo 3
Property 8999 photo 4
Property 8999 photo 5
Property 8999 photo 6
Property 8999 photo 7
Property 8999 photo 8
Property 8999 photo 9
Property 8999 photo 10
Property 8999 photo 11
Property 8999 photo 12
Property 8999 photo 13
Property 8999 photo 14
Property 8999 photo 15
Property 8999 photo 16
Property 8999 photo 17
Property 8999 photo 18
Property 8999 photo 19
Property 8999 photo 20
Property 8999 photo 21
Property 8999 photo 22
Property 8999 photo 23
Property 8999 photo 24
Property 8999 photo 25
Property 8999 photo 26
Property 8999 photo 27
Property 8999 photo 28
Property 8999 photo 29
Property 8999 photo 30
Property 8999 photo 31
Property 8999 photo 32
Property 8999 photo 33
Property 8999 photo 34
Property 8999 photo 35
Property 8999 photo 36
Property 8999 photo 37
Property 8999 photo 38
Property 8999 photo 39
Property 8999 photo 40
Property 8999 photo 41
Property 8999 photo 42
Property 8999 photo 43
Property 8999 photo 44
Property 8999 photo 45
Property 8999 photo 46
Property 8999 photo 47
Property 8999 photo 48
Property 8999 photo 49

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 2002
  • Aantal kamers: 5
  • Verwarmingstype: electric
  • Overige voorzieningen: полы с подогревом, подача электроэнергии ночного режима
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 5000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 8 km

Beschrijving

Te koop 3 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 218 m² на острове Корфу. De Begane grond bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte. De 1e verdieping bestaat uit woonkamer met keuken, een keuken, een badkamer. De 2e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, een badkamer, een voorraadkast. Onroerend goed heeft airconditioner, verwarming. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin, garage.

For Sale: Detached House of 218 sq.m. set on a plot of 2607 sq.m located in the area of Kokkini!

Key Features:

  • Total area: 218 sq.m.
  • Land size: 2,607 sq.m.
  • Parking & garage
  • Fenced property
  • Located in a quiet area with easy access via the main road
  • Just a 10-minute drive to the nearest beaches of Glyfada and Kontogialos
  • Good for year-round living and renting

Layout of the house:

🔹 Ground Floor: Independent flat with 1 bedroom, 1 bathroom, and a veranda

🔹 First Floor: Main house with living room, kitchen, guest WC, office, and balcony

🔹 Second Floor: 2 bedrooms, 1 bathroom with bathtub, storage/laundry room, and a balcony

A great opportunity for a private residence or investment in a peaceful location close to the sea.

Verkoop
440 000 € 2233 €/m²
  • Objectcode 45862
  • Gebied 197 m²
  • Kamers 12
Verkoop
480 000 € 1504 €/m²
  • Objectcode 59267
  • Gebied 319 m²
  • Kamers 4
Verkoop
480 000 € 2296 €/m²
  • Objectcode 36677
  • Gebied 209 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
400 000 € 3125 €/m²
  • Objectcode 61297
  • Gebied 128 m²
  • Kamers 5
Verkoop
385 000 € 1425 €/m²
  • Objectcode 54424
  • Gebied 270 m²
  • Kamers 6
Verkoop
420 000 € 2100 €/m²
  • Objectcode 60177
  • Gebied 200 m²
  • Kamers 4
Verkoop
395 000 € 2633 €/m²
  • Objectcode 32046
  • Gebied 150 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
400 000 € 2000 €/m²
  • Objectcode 22885
  • Gebied 200 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
330 000 € 1513 €/m²
  • Objectcode 8999
  • Gebied 218 m²
  • Kamers 5
Verkoop
270 000 € 1227 €/m²
  • Objectcode 43996
  • Gebied 220 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief