400 000 €
2000 €/m²
Property 22885 photo 1
Property 22885 photo 2
Property 22885 photo 3
Property 22885 photo 4
Property 22885 photo 5
Property 22885 photo 6
Property 22885 photo 7
Property 22885 photo 8
Property 22885 photo 9
Property 22885 photo 10
Property 22885 photo 11
Property 22885 photo 12
Property 22885 photo 13
Property 22885 photo 14
Property 22885 photo 15
Property 22885 photo 16
Property 22885 photo 17
Property 22885 photo 18
Property 22885 photo 19
Property 22885 photo 20
Property 22885 photo 21
Property 22885 photo 22
Property 22885 photo 23
Property 22885 photo 24
Property 22885 photo 25
Property 22885 photo 26
Property 22885 photo 27
Property 22885 photo 28
Property 22885 photo 29
Property 22885 photo 30
Property 22885 photo 31
Property 22885 photo 32
Property 22885 photo 33
Property 22885 photo 34
Property 22885 photo 35

Details

  • Bouwjaar: 1980
  • Verwarmingstype: electric
  • Afstand tot de zee: 5000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 32 km
  • Afstand tot luchthaven: 18 km

Diensten

  • Parkeren
  • Haard
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop 1-verdieping huisje met een oppervlakte van 200 m² на острове Корфу. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op het bos. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

For sale, a cottage consisting of three apartments.
On the ground floor, there are two apartments 50 sq.m each.
On the first floor, there is one apartment of 100 square meters.
It is also a way out onto the roof, from where you have a marvellous view of the sea, mountains and forest.

Along with the apartments, there is an oil-mill for sale, which has all necessary equipment and is functional.
The current owner is happy to teach the buyer this craft.

The oil-mill works about 4 months a year and brings profit of 20.000 - 50.000 euros per year, it all depends on the yield of olives. The apartments' income is about 5,000 euros in the summer season.

Verkoop
400 000 € 2666 €/m²
  • Objectcode 16499
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 4
Verkoop
550 000 € 2340 €/m²
  • Objectcode 17955
  • Gebied 235 m²
  • Kamers 5
Verkoop
480 000 € 2296 €/m²
  • Objectcode 36677
  • Gebied 209 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
580 000 € 1633 €/m²
  • Objectcode 50661
  • Gebied 355 m²
  • Kamers 7
Verkoop
330 000 € 2357 €/m²
  • Objectcode 8557
  • Gebied 140 m²
  • Kamers 4
Verkoop
360 000 € 900 €/m²
  • Objectcode 34346
  • Gebied 400 m²
  • Kamers 6
Verkoop
500 000 € 1358 €/m²
  • Objectcode 49588
  • Gebied 368 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
550 000 € 410 000 € 1366 €/m²
  • Objectcode 42192
  • Gebied 300 m²
  • Afstand tot de zee 180 m
Verkoop
549 000 € 2786 €/m²
  • Objectcode 64690
  • Gebied 197 m²
  • Kamers 7
Verkoop
550 000 € 425 000 € 1770 €/m²
  • Objectcode 19409
  • Gebied 240 m²
  • Kamers 7

Abonneer u op de nieuwsbrief