Property 66160 photo 1
Property 66160 photo 2
Property 66160 photo 3
Property 66160 photo 4
Property 66160 photo 5
Property 66160 photo 6

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 1971
  • Jaar van renovatie: 2026
  • Aantal kamers: 1
  • Badkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 1500 m
  • Afstand tot luchthaven: 17 km

Diensten

  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 24 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de begane grond verdieping en bestaat uit: woonkamer met keuken, een doucheruimte. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

Verkoop
87 000 € 3782 €/m²
  • Objectcode 65744
  • Gebied 23 m²
  • Kamers 1
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 65596
  • Gebied 31 m²
  • Kamers 2
Verkoop
70 000 € 1707 €/m²
  • Objectcode 62395
  • Gebied 41 m²
  • Kamers 3
Verkoop
73 000 € 1825 €/m²
  • Objectcode 62458
  • Gebied 40 m²
  • Kamers 2
Verkoop
68 000 € 1172 €/m²
  • Objectcode 64962
  • Gebied 58 m²
  • Kamers 3
Verkoop
66 000 € 2000 €/m²
  • Objectcode 62478
  • Gebied 33 m²
  • Kamers 1
Verkoop
77 000 € 1974 €/m²
  • Objectcode 49390
  • Gebied 39 m²
  • Kamers 2
Verkoop
75 000 € 2083 €/m²
  • Objectcode 66113
  • Gebied 36 m²
  • Kamers 1
Wij raden aan Verkoop
75 000 € 641 €/m²
  • Objectcode 65856
  • Gebied 117 m²
  • Kamers 2
Wij raden aan Verkoop
68 000 € 1619 €/m²
  • Objectcode 57849
  • Gebied 42 m²
  • Kamers 2

Abonneer u op de nieuwsbrief