55 000 €
9 €/m²
Property 66043 photo 1
Property 66043 photo 2
Property 66043 photo 3
Property 66043 photo 4
Property 66043 photo 5

Details

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 5910 m². в пригороде города Салоники. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd.

Location: Ano Peraia, on the provincial road to Epanomi.

Verkoop
60 000 € 120 €/m²
  • Objectcode 35076
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 16000 m
Verkoop
65 000 € 112 €/m²
  • Objectcode 35077
  • Gebied 580 m²
  • Afstand tot de zee 16000 m
Verkoop
65 000 € 7 €/m²
  • Objectcode 38628
  • Gebied 8375 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
53 000 € 90 €/m²
  • Objectcode 41705
  • Gebied 586 m²
  • Afstand tot de zee 15000 m
Verkoop
53 000 € 91 €/m²
  • Objectcode 41706
  • Gebied 579 m²
  • Afstand tot de zee 15000 m
Verkoop
50 000 € 5 €/m²
  • Objectcode 42075
  • Gebied 9000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
80 000 € 65 000 € 191 €/m²
  • Objectcode 42758
  • Gebied 340 m²
  • Afstand tot de zee 380 m
Verkoop
50 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 45448
  • Gebied 1205 m²
  • Afstand tot de zee 1150 m
Verkoop
80 000 € 65 000 € 123 €/m²
  • Objectcode 46081
  • Gebied 527 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m
Verkoop
70 000 € 233 €/m²
  • Objectcode 49427
  • Gebied 300 m²
  • Afstand tot de zee 500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief