50 000 €
7 €/m²
Property 65515 photo 1
Property 65515 photo 2
Property 65515 photo 3
Property 65515 photo 4
Property 65515 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 12000 m
  • Afstand tot luchthaven: 15 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 6687 m². в пригороде города Салоники. Het valt buiten het stadsplan.. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Verkoop
65 000 € 112 €/m²
  • Objectcode 35077
  • Gebied 580 m²
  • Afstand tot de zee 16000 m
Verkoop
65 000 € 7 €/m²
  • Objectcode 38628
  • Gebied 8375 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
53 000 € 90 €/m²
  • Objectcode 41705
  • Gebied 586 m²
  • Afstand tot de zee 15000 m
Verkoop
53 000 € 91 €/m²
  • Objectcode 41706
  • Gebied 579 m²
  • Afstand tot de zee 15000 m
Verkoop
50 000 € 5 €/m²
  • Objectcode 42075
  • Gebied 9000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
50 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 45448
  • Gebied 1205 m²
  • Afstand tot de zee 1150 m
Verkoop
70 000 € 233 €/m²
  • Objectcode 49427
  • Gebied 300 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
55 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 52284
  • Gebied 4200 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
60 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 56221
  • Gebied 1200 m²
  • Afstand tot de zee 20000 m
Verkoop
68 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 56500
  • Gebied 5300 m²
  • Afstand tot de zee 17000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief