600 000 €
3000 €/m²
Property 65963 photo 1
Property 65963 photo 2
Property 65963 photo 3
Property 65963 photo 4
Property 65963 photo 5
Property 65963 photo 6
Property 65963 photo 7
Property 65963 photo 8
Property 65963 photo 9
Property 65963 photo 10
Property 65963 photo 11

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 4
  • Bouwjaar: 1971
  • Jaar van renovatie: 2026
  • Verwarmingstype: electric
  • Staat: In aanbouw
  • Energieklasse: Energieprestatiecertificaat (EPC) in behandeling
  • Afstand tot de zee: 1200 m
  • Afstand tot luchthaven: 13 km

Diensten

  • Voorraadkast
  • Golden Visa

Beschrijving

Te koop appartement van 200 m² in Thessaloniki in aanbouw. Onroerend goed heeft airconditioner, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

An under-construction investment property of high yield is for sale in Papafi area, very close to the city center and the universities.

The property consists of six studios and one semi-basement 1bdr apartment, with a total area of 200 sq.m. All units will be delivered fully renovated and furnished in the summer of 2026.

The property can generate rental income that may exceed €3,000 per month, and it is also ideal for obtaining a Golden Visa, making it highly attractive to both Greek and foreign investors.

Verkoop
750 000 € 4687 €/m²
  • Objectcode 61959
  • Gebied 160 m²
  • Kamers 4
Verkoop
650 000 € 6074 €/m²
  • Objectcode 61621
  • Gebied 107 m²
  • Kamers 3
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 60824
  • Gebied 147 m²
  • Kamers 4
Verkoop
750 000 € 2307 €/m²
  • Objectcode 14295
  • Gebied 325 m²
  • Kamers 8
Verkoop
575 000 € 4956 €/m²
  • Objectcode 64618
  • Gebied 116 m²
  • Kamers 4
Verkoop
585 000 € 5366 €/m²
  • Objectcode 62091
  • Gebied 109 m²
  • Kamers 4
Verkoop
515 000 € 6130 €/m²
  • Objectcode 61657
  • Gebied 84 m²
  • Kamers 3
Verkoop
700 000 € 6542 €/m²
  • Objectcode 61658
  • Gebied 107 m²
  • Kamers 4
Wij raden aan Verkoop
600 000 € 3000 €/m²
  • Objectcode 65963
  • Gebied 200 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 64579
  • Gebied 210 m²
  • Kamers 4

Abonneer u op de nieuwsbrief