Property 62091 photo 1
Property 62091 photo 2
Property 62091 photo 3
Property 62091 photo 4
Property 62091 photo 5
Property 62091 photo 6

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 6
  • Bouwjaar: 2026
  • Aantal kamers: 4
  • Verwarmingstype: gas
  • Staat: In aanbouw
  • Energieklasse: A+
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 600 m
  • Afstand tot luchthaven: 6 km

Beschrijving

Te koop appartement van 109 m² in Thessaloniki in aanbouw. Het appartement is verdeeld over 2 verdieping. De 6e verdieping bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte, een voorraadkast. De Zolder bestaat uit 2 slaapkamers, een doucheruimte. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

Vergelijkbare objecten

Wij raden aan Verkoop
600 000 € 3000 €/m²
  • Objectcode 65963
  • Gebied 200 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
600 000 € 5454 €/m²
  • Objectcode 58932
  • Gebied 110 m²
  • Kamers 4
Verkoop
700 000 € 6542 €/m²
  • Objectcode 61658
  • Gebied 107 m²
  • Kamers 4
Verkoop
515 000 € 6130 €/m²
  • Objectcode 61657
  • Gebied 84 m²
  • Kamers 3
Verkoop
650 000 € 6074 €/m²
  • Objectcode 61621
  • Gebied 107 m²
  • Kamers 3
Verkoop
470 000 € 5595 €/m²
  • Objectcode 61620
  • Gebied 84 m²
  • Kamers 3
Verkoop
585 000 € 5366 €/m²
  • Objectcode 62091
  • Gebied 109 m²
  • Kamers 4
Verkoop
550 000 € 3928 €/m²
  • Objectcode 61302
  • Gebied 140 m²
  • Kamers 4
Verkoop
750 000 € 4687 €/m²
  • Objectcode 61959
  • Gebied 160 m²
  • Kamers 4
Verkoop
515 000 € 4364 €/m²
  • Objectcode 64615
  • Gebied 118 m²
  • Kamers 4

Abonneer u op de nieuwsbrief