Property 65690 photo 1
Property 65690 photo 2
Property 65690 photo 3
Property 65690 photo 4
Property 65690 photo 5
Property 65690 photo 6
Property 65690 photo 7
Property 65690 photo 8
Property 65690 photo 9
Property 65690 photo 10
Property 65690 photo 11
Property 65690 photo 12
Property 65690 photo 13
Property 65690 photo 14
Property 65690 photo 15
Property 65690 photo 16
Property 65690 photo 17
Property 65690 photo 18
Property 65690 photo 19
Property 65690 photo 20
Property 65690 photo 21

Details

  • Bouwjaar: 1977
  • Jaar van renovatie: 2025
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: gas
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 3000 m
  • Afstand tot luchthaven: 12 km

Diensten

  • Wifi
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 80 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de begane grond verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, eetlepel, een doucheruimte. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, luifels, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat tuin.

Verkoop
175 000 € 4166 €/m²
  • Objectcode 66030
  • Gebied 42 m²
  • Kamers 2
Verkoop
87 000 € 3782 €/m²
  • Objectcode 65744
  • Gebied 23 m²
  • Kamers 1
Wij raden aan Verkoop
600 000 € 3000 €/m²
  • Objectcode 65963
  • Gebied 200 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
250 000 € 5102 €/m²
  • Objectcode 66031
  • Gebied 49 m²
  • Kamers 3
Wij raden aan Verkoop
43 000 € 796 €/m²
  • Objectcode 65931
  • Gebied 54 m²
  • Kamers 3
Verkoop
192 000 € 2400 €/m²
  • Objectcode 66165
  • Gebied 80 m²
  • Kamers 3
Verkoop
150 000 € 140 000 € 1944 €/m²
  • Objectcode 66115
  • Gebied 72 m²
  • Kamers 3
Verkoop
250 000 € 3846 €/m²
  • Objectcode 65762
  • Gebied 65 m²
  • Kamers 2

Abonneer u op de nieuwsbrief