Property 66165 photo 1
Property 66165 photo 2
Property 66165 photo 3
Property 66165 photo 4
Property 66165 photo 5
Property 66165 photo 6
Property 66165 photo 7
Property 66165 photo 8
Property 66165 photo 9
Property 66165 photo 10
Property 66165 photo 11

Details

  • Bouwjaar: 1975
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: gas
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 400 m
  • Afstand tot luchthaven: 6 km

Diensten

  • Voorraadkast
  • Toegang
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 80 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de 1e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een doucheruimte, een voorraadkast. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht. Onroerend goed heeft airconditioner, luifels, verwarming. Er is geen lift in het gebouw.

Verkoop
185 000 € 3135 €/m²
  • Objectcode 64263
  • Gebied 59 m²
  • Kamers 2
Verkoop
175 000 € 168 000 € 3428 €/m²
  • Objectcode 64040
  • Gebied 49 m²
  • Kamers 3
Verkoop
165 000 € 3173 €/m²
  • Objectcode 64272
  • Gebied 52 m²
  • Kamers 2
Verkoop
193 000 € 3327 €/m²
  • Objectcode 64264
  • Gebied 58 m²
  • Kamers 2
Verkoop
205 000 € 3253 €/m²
  • Objectcode 64754
  • Gebied 63 m²
  • Kamers 2
Verkoop
240 000 € 2285 €/m²
  • Objectcode 63941
  • Gebied 105 m²
  • Kamers 3
Verkoop
285 000 € 3653 €/m²
  • Objectcode 63264
  • Gebied 78 m²
  • Kamers 5
Verkoop
220 000 € 4000 €/m²
  • Objectcode 62913
  • Gebied 55 m²
  • Kamers 2
Verkoop
189 000 € 2520 €/m²
  • Objectcode 65127
  • Gebied 75 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief