450 000 €
1875 €/m²
Property 65158 photo 1
Property 65158 photo 2
Property 65158 photo 3
Property 65158 photo 4
Property 65158 photo 5
Property 65158 photo 6
Property 65158 photo 7
Property 65158 photo 8
Property 65158 photo 9
Property 65158 photo 10
Property 65158 photo 11
Property 65158 photo 12
Property 65158 photo 13
Property 65158 photo 14
Property 65158 photo 15
Property 65158 photo 16
Property 65158 photo 17
Property 65158 photo 18
Property 65158 photo 19
Property 65158 photo 20
Property 65158 photo 21
Property 65158 photo 22
Property 65158 photo 23
Property 65158 photo 24
Property 65158 photo 25
Property 65158 photo 26

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 4
  • Bouwjaar: 2001
  • Jaar van renovatie: 2025
  • Aantal kamers: 7
  • Verwarmingstype: diesel
  • Niveaus: 4
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 4
  • Afstand tot de zee: 9000 m
  • Afstand tot luchthaven: 30 km

Beschrijving

Te koop herenhuis van 240 m² in de buitenwijken van Thessaloniki. Het herenhuis is verdeeld over 4 verdieping. De Semi-kelder bestaat uit woonkamer met keuken, een doucheruimte, een voorraadkast, één sauna. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit 4 slaapkamers, een badkamer. De Zolder bestaat uit woonkamer, een badkamer. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner, luifels, verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

Locatie