Te koop - Maisonnette 200 m² in the suburbs of Thessaloniki

Griekenland Thessaloniki Thessaloniki - Voorstedelijke gemeenten Klein Hart
400 000 €
2000 €/m²
Property 41698 photo 1
Property 41698 photo 2
Property 41698 photo 3
Property 41698 photo 4
Property 41698 photo 5
Property 41698 photo 6
Property 41698 photo 7
Property 41698 photo 8
Property 41698 photo 9
Property 41698 photo 10
Property 41698 photo 11
Property 41698 photo 12
Property 41698 photo 13
Property 41698 photo 14
Property 41698 photo 15
Property 41698 photo 16
Property 41698 photo 17
Property 41698 photo 18
Property 41698 photo 19
Property 41698 photo 20
Property 41698 photo 21
Property 41698 photo 22
Property 41698 photo 23
Property 41698 photo 24
Property 41698 photo 25
Property 41698 photo 26

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 2012
  • Aantal kamers: 5
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 8000 m
  • Afstand tot luchthaven: 10 km

Diensten

  • Haard
  • Voorraadkast
  • Garage

Beschrijving

Te koop herenhuis van 200 m² in de buitenwijken van Thessaloniki. Het herenhuis is verdeeld over 3 verdieping. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een doucheruimte. De 1e verdieping bestaat uit woonkamer, een keuken, een badkamer. De 2e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, een badkamer. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de stad, op het bos. Onroerend goed heeft haard, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat tuin, garage.

Verkoop
500 000 € 2777 €/m²
  • Objectcode 64510
  • Gebied 180 m²
  • Kamers 6
Verkoop
550 000 € 2029 €/m²
  • Objectcode 63169
  • Gebied 271 m²
  • Kamers 5
Verkoop
400 000 € 2000 €/m²
  • Objectcode 41698
  • Gebied 200 m²
  • Kamers 5
Verkoop
360 000 € 1531 €/m²
  • Objectcode 64433
  • Gebied 235 m²
  • Kamers 6
Verkoop
385 000 € 3104 €/m²
  • Objectcode 60502
  • Gebied 124 m²
  • Kamers 5
Verkoop
384 000 € 3310 €/m²
  • Objectcode 57119
  • Gebied 116 m²
  • Kamers 4
Verkoop
353 000 € 2674 €/m²
  • Objectcode 60508
  • Gebied 132 m²
  • Kamers 4
Verkoop
565 000 € 3445 €/m²
  • Objectcode 61037
  • Gebied 164 m²
  • Kamers 4
Verkoop
520 000 € 2810 €/m²
  • Objectcode 63819
  • Gebied 185 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
355 000 € 1258 €/m²
  • Objectcode 56974
  • Gebied 282 m²
  • Kamers 6

Abonneer u op de nieuwsbrief