Op aanvraag
Property 35654 photo 1
Property 35654 photo 2
Property 35654 photo 3
Property 35654 photo 4
Property 35654 photo 5
Property 35654 photo 6
Property 35654 photo 7
Property 35654 photo 8
Property 35654 photo 9
Property 35654 photo 10
Property 35654 photo 11
Property 35654 photo 12
Property 35654 photo 13
Property 35654 photo 14
Property 35654 photo 15
Property 35654 photo 16
Property 35654 photo 17
Property 35654 photo 18
Property 35654 photo 19
Property 35654 photo 20
Property 35654 photo 21

Details

  • Bouwjaar: 1982
  • Jaar van renovatie: 2017
  • Aantal kamers: 5
  • Verwarmingstype: diesel
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 6000 m
  • Afstand tot luchthaven: 8 km

Diensten

  • Parkeren
  • Haard
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop herenhuis van 210 m² in de buitenwijken van Thessaloniki. Het herenhuis is verdeeld over 3 verdieping. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een doucheruimte, een voorraadkast. De 1e verdieping bestaat uit woonkamer, een keuken. De 2e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, een badkamer. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op de stad, op het bos. Onroerend goed heeft haard, airconditioner, luifels, verwarming. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

The maisonette is located at the area of Panorama.

Verkoop
210 000 € 1500 €/m²
  • Objectcode 59805
  • Gebied 140 m²
  • Kamers 6
Verkoop
320 000 € 2666 €/m²
  • Objectcode 58557
  • Gebied 120 m²
  • Kamers 4
Verkoop
91 000 € 834 €/m²
  • Objectcode 57785
  • Gebied 109 m²
  • Kamers 4
Verkoop
199 000 € 1243 €/m²
  • Objectcode 32295
  • Gebied 160 m²
  • Kamers 6
Verkoop
355 000 € 1258 €/m²
  • Objectcode 56974
  • Gebied 282 m²
  • Kamers 6
Verkoop
500 000 € 2777 €/m²
  • Objectcode 64510
  • Gebied 180 m²
  • Kamers 6
Verkoop
225 000 € 1222 €/m²
  • Objectcode 64602
  • Gebied 184 m²
  • Kamers 5
Verkoop
520 000 € 2810 €/m²
  • Objectcode 63819
  • Gebied 185 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
130 000 € 734 €/m²
  • Objectcode 57782
  • Gebied 177 m²
  • Kamers 6
Verkoop
140 000 € 1386 €/m²
  • Objectcode 62128
  • Gebied 101 m²
  • Kamers 4

Abonneer u op de nieuwsbrief