Te koop - Vrijstaande woning 65 m² in the suburbs of Thessaloniki

Griekenland Thessaloniki Thessaloniki - Rust. Prefectuur Vertiskos Heuvel
72 000 €
1108 €/m²
Property 64854 photo 1
Property 64854 photo 2
Property 64854 photo 3
Property 64854 photo 4
Property 64854 photo 5
Property 64854 photo 6
Property 64854 photo 7
Property 64854 photo 8
Property 64854 photo 9
Property 64854 photo 10
Property 64854 photo 11
Property 64854 photo 12
Property 64854 photo 13
Property 64854 photo 14
Property 64854 photo 15
Property 64854 photo 16
Property 64854 photo 17
Property 64854 photo 18
Property 64854 photo 19
Property 64854 photo 20
Property 64854 photo 21
Property 64854 photo 22
Property 64854 photo 23
Property 64854 photo 24
Property 64854 photo 25

Details

  • Bouwjaar: 1980
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: Pellet
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 30000 m
  • Afstand tot luchthaven: 50 km

Diensten

  • Parkeren
  • Voorraadkast
  • Toegang
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop 1 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 65 m² в пригороде города Салоники. Het huisje bestaat uit 2 slaapkamers, woonkamer, een keuken, een badkamer, een voorraadkast. Onroerend goed heeft airconditioner, verwarming. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.