Te koop - Vrijstaande woning 78 m² in the suburbs of Thessaloniki

Griekenland Thessaloniki Thessaloniki - Rust. Prefectuur Lagadas Lagadas - Centrum
80 000 €
1026 €/m²
Property 64419 photo 1
Property 64419 photo 2
Property 64419 photo 3
Property 64419 photo 4
Property 64419 photo 5
Property 64419 photo 6

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 2001
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: diesel
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot luchthaven: 35 km

Diensten

  • Parkeren
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop 2 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 78 m² в пригороде города Салоники. Het huisje bestaat uit 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een doucheruimte, een voorraadkast. Het object biedt een mooi uitzicht op het bos. Onroerend goed heeft verwarming. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

Locatie