Te koop - Grond 2292 m² in Sithonia, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Sithonia Porto Koufo
65 000 €
28 €/m²
Property 64804 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 900 m
  • Afstand tot luchthaven: 155 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2292 m². на полуострове Ситония, региона Халкидики. Het perceel is niet bestemd voor de bouw van woonruimte. Het valt buiten het stadsplan.. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos.

Verkoop
85 000 € 17 €/m²
  • Objectcode 48421
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
70 000 € 79 €/m²
  • Objectcode 50040
  • Gebied 880 m²
  • Afstand tot de zee 140 m
Verkoop
76 000 € 92 €/m²
  • Objectcode 59526
  • Gebied 820 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
80 000 € 37 €/m²
  • Objectcode 60071
  • Gebied 2158 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Wij raden aan Verkoop
90 000 € 434 €/m²
  • Objectcode 60183
  • Gebied 207 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
70 000 € 140 €/m²
  • Objectcode 60395
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
80 000 € 108 €/m²
  • Objectcode 60695
  • Gebied 734 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
95 000 € 5 €/m²
  • Objectcode 60943
  • Gebied 16726 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Wij raden aan Verkoop
70 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 61822
  • Gebied 6750 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
65 000 € 162 €/m²
  • Objectcode 63349
  • Gebied 400 m²
  • Afstand tot de zee 600 m

Abonneer u op de nieuwsbrief