Te koop - Grond 3300 m² in Sithonia, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Sithonia Vijgeboom
65 000 €
19 €/m²
Property 64712 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 1800 m
  • Afstand tot luchthaven: 137 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 3300 m². на полуострове Ситония, региона Халкидики. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos.

Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 19794
  • Gebied 7300 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Verkoop
53 000 € 88 €/m²
  • Objectcode 20256
  • Gebied 600 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
80 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 21286
  • Gebied 6250 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
89 000 € 79 000 € 58 €/m²
  • Objectcode 23643
  • Gebied 1346 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
65 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 23719
  • Gebied 1300 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
70 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 23720
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
90 000 € 3 €/m²
  • Objectcode 26415
  • Gebied 25000 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
65 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 26931
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
70 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 28940
  • Gebied 1300 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
70 000 € 140 €/m²
  • Objectcode 29621
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 600 m

Abonneer u op de nieuwsbrief