170 000 €
2881 €/m²
Property 64470 photo 1
Property 64470 photo 2
Property 64470 photo 3

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 8
  • Bouwjaar: 2027
  • Aantal kamers: 2
  • Verwarmingstype: gas
  • Staat: In aanbouw
  • Energieklasse: A+
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 800 m
  • Afstand tot luchthaven: 20 km

Diensten

  • Parkeren
  • Lift
  • Toegang
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 59 m² in Thessaloniki in aanbouw. Het appartement is gelegen op de 3e verdieping verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

Locatie