Property 60786 photo 1
Property 60786 photo 2

Details

  • Bouwjaar: 2025
  • Aantal kamers: 4
  • Verwarmingstype: gas
  • Staat: In aanbouw
  • Energieklasse: A+
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 3000 m
  • Afstand tot luchthaven: 17,5 km

Beschrijving

Te koop appartement van 106 m² in Thessaloniki in aanbouw. Het appartement is gelegen op de 1e verdieping verdieping en bestaat uit: 3 slaapkamers, woonkamer met keuken, een doucheruimte. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

The building will be completed in October 2025.

Verkoop
205 000 € 3534 €/m²
  • Objectcode 65291
  • Gebied 58 m²
  • Kamers 2
Verkoop
177 000 € 1770 €/m²
  • Objectcode 63906
  • Gebied 100 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 65208
  • Gebied 45 m²
  • Kamers 2
Verkoop
227 000 € 3847 €/m²
  • Objectcode 65760
  • Gebied 59 m²
  • Kamers 2
Verkoop
225 000 € 3688 €/m²
  • Objectcode 65759
  • Gebied 61 m²
  • Kamers 2
Verkoop
200 000 € 3448 €/m²
  • Objectcode 64471
  • Gebied 58 m²
  • Kamers 2
Verkoop
183 000 € 175 000 € 2611 €/m²
  • Objectcode 62396
  • Gebied 67 m²
  • Kamers 3
Verkoop
300 000 € 2912 €/m²
  • Objectcode 64493
  • Gebied 103 m²
  • Kamers 4

Abonneer u op de nieuwsbrief