Property 61643 photo 1
Property 61643 photo 2
Property 61643 photo 3
Property 61643 photo 4
Property 61643 photo 5
Property 61643 photo 6
Property 61643 photo 7
Property 61643 photo 8
Property 61643 photo 9
Property 61643 photo 10
Property 61643 photo 11
Property 61643 photo 12
Property 61643 photo 13
Property 61643 photo 14
Property 61643 photo 15

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 6
  • Bouwjaar: 1962
  • Jaar van renovatie: 2024
  • Aantal kamers: 1
  • Badkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 300 m
  • Afstand tot luchthaven: 14 km

Diensten

  • Toegang
  • Toegang voor mensen met een beperking
  • Dubbel glas
  • Golden Visa

Beschrijving

Te koop appartement van 20 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de begane grond verdieping en bestaat uit: woonkamer met keuken, een doucheruimte. Onroerend goed heeft airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

Exact location: Grigoriou Xenopoulou 1

Locatie

Video

Vergelijkbare objecten

Wij raden aan Huur
van 690 € 8 €/m²
  • Objectcode 65996
  • Gebied 77 m²
  • Kamers 3
Verkoop
135 000 € 3068 €/m²
  • Objectcode 65824
  • Gebied 44 m²
  • Kamers 2
Verkoop
170 000 € 2833 €/m²
  • Objectcode 65936
  • Gebied 60 m²
  • Kamers 2
Verkoop
128 000 € 2133 €/m²
  • Objectcode 66116
  • Gebied 60 m²
  • Kamers 3
Verkoop
115 000 € 5750 €/m²
  • Objectcode 65822
  • Gebied 20 m²
  • Kamers 1
Verkoop
108 000 € 3857 €/m²
  • Objectcode 65854
  • Gebied 28 m²
  • Kamers 1
Wij raden aan Verkoop
600 000 € 3000 €/m²
  • Objectcode 65963
  • Gebied 200 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m

Abonneer u op de nieuwsbrief